Kdo vlastně jsme  ?

 

Takže asi většina známých z okruhu lidí kolem motorek nás zná pod Nicky Majkl#31 a Stepos#79. Svedla nás k sobě náhoda a shodný tip motorky a celkem dost podobné názory a náhledy na svět. Další co máme společného, je to, že nás uchvátily okruhy a po oťukávání na jízdách s agenturama jsme se rozhodl vpadnout do toho světa bezmozků, co tam projezděj barák a když to kolečko udělaj o půl vteřiny líp, tak maj krásný spaní. Je to jako droga, co prostě chytne a těžko pouští. Další ze zásadních aspektů byl crash Stepose, ale o tom v jiné části. Takže nám držte palce ať to ve zdraví přežijem, nasbíráme zkušenosti a když padne nějaká ta půlvteřinka dolu, tak se dočkáme i toho sladkýho spánku :)

počítadlo návštěv

Historie projektu od 28.1.2009

Je naprosto jasný, že jedinym našim záměrem je se zviditelnit :)))  Ba ne, spíš bychom si rádi zdokumentovali náši hustokrutě závodní karieru, která bude krátká, ale určitě o to plodnější :). Při vyplutí na světlo světa, že se pojede CEC2, jsme se Stepou založili team a dlouho se radili nad názvem. A jelikož jsem prostě nehodlal akceptovat Stepův návrh ,,Kokoti", tak jsme se nakonec shodli na Mišuge team, což asi nejlíp popisuje naše povahy a stav našich schopností na závodní trati :)

Naši uživatelé

Za naše uživatele, respektive čtenáře bych nejspíše označil účastníky serveru Motorkáři CZ. Jinak si neumim představit, jak by sem kdo zabloudil :)

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.